Na noże 2 z bardzo dobrym odbiorem. Pierwsze recenzje zwiastują udaną detektywistyczną opowieść

Filmy i seriale
1875V
Knives Out
Kajetan Węsierski | 18.09, 14:30

"Na noże" to film, który tak wielu osób okazał się kapitalną alternatywą dla przygód Sherlocka Holmesa. Produkcja, w której główną rolę odgrywał Daniel Craig została przyjęta niezwykle ciepło i szybko zyskała spore uznanie wśród krytyków i zwykłych widzów. Fani od razu pokochali postać pierwszoplanowego bohatera i docenili zawiłość fabularna oraz sam plan na zagadkę. 

Od jakiegoś czasu wiemy już oficjalnie, że trwały prace nad kontynuacją, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami, pierwsze osoby miały już okazję zobaczyć, co tym razem przygotowali twórcy. I wygląda na to, że jest naprawdę dobrze. Pośród 51 ocen od krytyków (w momencie pisania tych słów), aż 88% ma wydźwięk pozytywny

Nieźle jest także na Metacriticu, gdzie średnia ocen 20 recenzentów wynosi 81/100. I choć nie możemy tu mówić o tak ogromnym fenomenie, jak przy okazji pierwszej części, to rezultaty zwiastują bardzo solidną pozycję, która pod pewnymi względami na pewno trafi do wielu fanów. Miejmy nadzieję, że intryga okaże się świetnie zaplanowana, albowiem o jakość aktorów martwić się nie trzeba. 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper