W głowie się nie mieści 2 z datą premiery. Fani muszą uzbroić się w duże pokłady cierpliwości...

Filmy i seriale
575V
Inside Out
Kajetan Węsierski | 18.09, 12:30

Każda premiera animacji od Disney Pixar jest wielkim wydarzeniem - wszak trzeba przyznać, że od lat to właśnie ta wytwórnia przoduje w kwestii produkcji tego typu i stale wyznacza nowe trendy oraz kierunek dla wszystkich, którzy zamierzają podążać podobną drogą. Wszystkie premiery związane są z ogromnym marketingiem i sporym zainteresowaniem. 

Podobnie jest w przypadku "W głowie się nie mieści 2", które zostało zapowiedziane podczas minionego wydarzenia D23. Pierwsza część została przyjęta fenomenalnie (Rotten Tomatoes: 98% od krytyków i 89% od widzów), więc nie ma żadnego zaskoczenia w związku z tym, że na kontynuację wyczekuje tak wiele osób. W końcu jest tam co rozwijać. 

I choć wtedy nie dostaliśmy jeszcze daty premiery, to teraz się to zmieniło. Wytwórnia potwierdziła bowiem, że sequel "Inside Out" zadebiutuje 14 czerwca 2024 roku. Oznacza to, że trzeba uzbroić się w spore pokłady cierpliwości, albowiem nieprędko doczekamy się wejścia kontynuacji opowieści o emocjach na duże ekrany. Czekacie?

Źródło: Comic Book

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper