Kit Harington chciałby powrócić do MCU. Aktor liczy, że historia jego postaci doczeka się kontynuacji

Filmy/seriale
1880V
Kit Harington w MCU
Kajetan Węsierski | 18.09.2022, 10:15

Nie jest żadnym sekretem, że Kinowe Uniwersum Marvela stanowi znakomite miejsce dla całej masy aktorów. Mówimy przecież o ogromnej grupie odbiorców, fantastycznym wynagrodzeniu i znakomitym rozgłosie. Z własnej woli z takiej bańki wychodzą pojedyncze osoby i to właściwie wyłącznie po wielu latach (jak Robert Downey Jr., czy Chris Evans). 

Jednym z aktorów, który ostatnio miał okazję być częścią całego przedsięwzięcia, był Kit Harington, który ogromny rozgłos zyskał za sprawą roli Jona Snow w serialowej "Grze o Tron" od HBO. I choć dotychczas pojawił się wyłącznie w jednej ekranizacji komiksów Marvela to już teraz ma chrapkę na znacznie więcej

Naprawdę niewiele wiem w kwestii tego, co planują. Wiesz, mam nadzieję, że będą zaangażowany w przyszłe sprawy. Chciałbym być tym, o kim będą mówić na ulicy ,ale szczerze nie wiem... Nie wiem, jakie mają plany. Wiem jedynie, że wszystko wchodzi teraz w Piąta Fazę. 

Trudno dziwić się Kitowi, że zamierza na dłużej zagościć to tego świata. Jak wspomniałem we wstępie, to opłacalna sprawa pod prawie każdym względem. Koniecznie dajcie znać, jak wypadł sam bohater w "Eternals" i czy widzielibyście dla niego miejsce w przyszłych produkcjach spod szyldu Marvel Cinematic Universe. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper