GTA 6 wyciekło?! Materiały z wczesnej wersji nadchodzącej odsłony Grand Theft Auto latają po Internecie

Gry (plotka)
31222V
GTA 6
Kajetan Węsierski | 18.09.2022, 09:02

Jeśli miałbym wskazać na jedną pozycję, której ogół społeczności fanów gier wideo oczekuje najbardziej, to bez zawahania postawiłbym na GTA 6. Kontynuacja kultowej serii od Rockstara od lata jest tematem, który budzi masę kontrowersji, dyskusji i... Zawodu. A ów spowodowany jest tym, że ciągle musimy czekać na jakiekolwiek konkretny. Na szczęście ostatnie miesiące przynoszą coraz więcej ciekawych doniesień.

A dziś z samego rana mamy ich prawdziwy wysyp. Okazuje się bowiem, iż do Internetu najprawdopodobniej wyciekło sporo materiałów z bardzo wczesnych wersji Grand Theft Auto 6. Zgodnie z informacjami, które możemy znaleźć na forum Reset Era, wyciek składa się z około 80 materiałów wideo oraz zdjęć. Jest to naprawdę pokaźna liczba i skala, która nie pozostawia złudzeń, że coś może być na rzeczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Większość ujęć znika z Sieci w błyskawicznym tempie, a na ten moment można zobaczyć jeszcze kilka z nich (choć oczywiście są na bieżąco dodawane przez użytkowników, którzy zdążyli je zapisać). Wszystko rozwija się w błyskawicznym tempie, więc zostawiam Was z dwoma konkretami poniżej, które wciąż nie zostały ściągnięte i zachęcam do śledzenia wątku na forum Reset Ery, bo tak blisko GTA 6 nie byliśmy jeszcze prawdopodobnie nigdy.

Źródło: ResetEra

Komentarze (437)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper