Dragon Ball Z: Kakarot zmierza na PS5 i XSX|S! Twórcy obiecują nowe DLC o Bardocku

News
1729V
Dragon Ball Z: Kakarot - Bardock
Kajetan Węsierski | 17.09, 10:30

Od premiery Dragon Ball Z: Kakarot minęło już sporo czasu (gra debiutowała w styczniu 2020 roku), ale echa produkcji wciąż nie milkną. Jeszcze niedługo po premierze ekipa z CyberConnect2 dostarczała nam kolejnych DLC związanych z serią "Dragon Ball: Super", a nie tak dawno doczekaliśmy się przecież portu produkcji na hybrydową konsolę od japońskich twórców - Nintendo Switch. Wtedy o produkcji znów zrobiło się głośno.

Co więcej, niedawna kinowa premiera "Dragon Ball Super: Super Hero" również wpłynęła na rozgłos produkcji, a deweloperzy postanowili niejako z tego skorzystać. I tak, zaledwie wczoraj wieczorem, oficjalne ogłoszono, że gra zmierza teraz na konsole bieżącej generacji - PlayStation 5 oraz Xboksy Series X i Series S. Na co mogą liczyć fani? Podrasowaną grafikę, znacznie płynniejszą animację i... Darmową aktualizację na ulepszoną wersję dla posiadaczy poprzedniej! Zerknijcie na porównanie:

Jakby tego było mało, wraz z nową wersją pojawi się także specjalne DLC, które zatytułowano "Bardock - Alone Againts Fate". Fanom nie trzeba przedstawiać tytułowej postaci, ale dla tych mniej wtajemniczonych warto napisać, że mowa tu o ojcu samego Son Goku. I choć w anime dostał zaledwie krótki epizod w specjalnym odcinku, to... Bez wątpienia jest to gość, który zasługuje na więcej uwagi. A nadchodzący dodatek może mu ją zapewnić. Nie mogę się doczekać! Premiera? 2023.

Źródło: Twinfinite

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper