Xbox Game Pass z 3 nowymi grami. Microsoft przygotował niespodziankę i zaprasza na Metal: Hellsinger

News
1678V
Metal: Hellsinger
Iza Łęcka | 15.09, 07:35

Amerykanie jeszcze dzisiaj powinni podzielić się świeżutkim zestawieniem propozycji zmierzających do abonamentu, ale zanim je poznamy, warto zwrócić uwagę na ostatnie pozycje z pierwszej partii przygotowanej na wrzesień. Oferta została rozbudowana o trzy produkcje.

O godzinie 11:00 rozpocznie się pokaz Microsoftu z okazji Tokyo Game Show, podczas którego usłyszymy o nowych grach zmierzających na Xboksy i do biblioteki Xbox Game Pass. Subskrybenci mogą jednak już teraz sięgnąć po nowości.

You Suck at Parking zostało wczoraj wieczorem udostępnione w usłudze, tymczasem dość niespodziewanie oferta została rozbudowana także o Amazing Cultivation Simulator – jest to tytuł łączący kilka gatunków, a naszym zadaniem jest stworzenie własnego kultu bazującego na rozmaitych elementach. Gra-niespodzianka zadebiutowała w 2020 roku i zebrała oceny na poziomie 77%, osiągając sporą popularność w Chinach.

Jedną z najważniejszych produkcji pierwszej połowy września dla użytkowników Xbox Game Pass jest Metal: Hellsinger, które pobierzecie o 10:00. Wskazana godzina jest czasem premiery, więc rytmiczny shooter będą mogli również sprawdzić użytkownicy innych platform.

W ostatnim zestawieniu został uwzględniony Despot’s Game, lecz najpewniej nie będzie nam dzisiaj dane sprawdzić propozycji Konfa Games i tinyBuild – na Twitterze studia zamieszczono wiadomość o „małym” opóźnieniu. Gra powinna zadebiutować 29 września.

Xbox Game Pass z 3 nowymi grami

Źródło: Xbox

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper