Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2014 16:29
Mały bohater, mały łuk, jedna strzała i 20 bossów do pokonania - poznajcie Titan Souls
1750V

Mały bohater, mały łuk, jedna strzała i 20 bossów do pokonania - poznajcie Titan Souls

W przyszłym roku wyruszymy w tajemniczą podróż, w trakcie której naszym zadaniem będzie pokonanie dwudziestu wielkich i okrutnych bossów. Macie ochotę na indyczą wersję Dark Souls?

Titan Souls to przygodowa gra akcji stworzona przez trzyosobową ekipę Acid Nerve. Twórcy są wspomagani przez firmę Devolver Digital. Gra czerpie inspiracje z kultowych RPG-ów, między innymi Shadow of the Colossus oraz Dark Souls.

W trakcie rozgrywki gracze wcielają się w młodego wojownika, który musi podróżować po najróżniejszych ruinach w poszukiwaniu legendarnych dusz tytanów. Te artefakty są esencją wszelkiego życia, ale skarbów strzegą tytułowe stwory. Pokonanie wszystkich przeciwników i zdobycie wszystkich przedmiotów jest niezwykle trudne, ponieważ bohater do swojej dyspozycji posiada jedynie łuk oraz jedną strzałę.

Wojownik przemierza starożytne miejsca, rozwiązuje skomplikowane zagadki oraz walczy z najróżniejszymi bestiami. Każdy rywal posiada indywidualne ataki i do każdej walki należy przygotować w inny sposób – najprostszą drogą jest odnalezienie i wykorzystanie słabych stron olbrzyma. 

Gra w 2015 roku zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita. 

Tagi: acid nerve Devolver Digital screeny titan souls zwiastun