Bleach: Thousand-Year Blood War – poznaliśmy datę premiery anime. Fani nie będą musieli dłużej czekać

Filmy i seriale
4082V
Bleach Disney+
Iza Łęcka | 08.09, 13:11

Entuzjaści serii stworzonej przez Tite Kubo mogą powoli szykować się do wyczekiwanego seansu. „Bleach: Thousand-Year Blood War” zadebiutuje w październiku. Poznajmy szczegóły.

O powrocie anime Bleach wiedzieliśmy od dłuższego czasu, kiedy z okazji 20-lecia marki twórcy przekazali informację o nowym projekcie, kilkanaście miesięcy później ujawniając, iż produkcja zostanie podzielona na odcinki. Za przeniesienie historii na mały ekran ponownie odpowiada studio Pierrot, a pikanterii sprawie dodaje fakt, iż Tite Kubo, ojciec IP, podczas jednego z ostatnich wywiadów zdradził, że przekazał twórcom treści, które nie zostały wprowadzone do zeszytów mangi. Możliwe więc, że prześledzimy nowe lub rozszerzone wątki, na które zabrakło miejsca w pierwowzorze.

„Bleach: Thousand-Year Blood War” zadebiutuje w Japonii 10 października – taką wiadomość miał przekazać reżyser anime. Seria zadebiutuje o północy, by uniknąć jakichkolwiek możliwości ocenzurowania historii, zatem możemy spodziewać się niezwykle brutalnego doświadczenia.

„Anime „Bleach: Thousand-Year Blood War” - debiut 10 października 2022 roku”.

Co ciekawe, fani anime będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu dwa dni wcześniej, bo 8 października, w trakcie New York Comic Con. Podczas eventu możemy dodatkowo spodziewać się pewnych atrakcji oraz konkursu.

„W obowiązkowym panelu NYCC, tysiące szczęśliwych fanów będzie mogło zobaczyć odcinek pierwszy BLEACH: Thousand-Year Blood War przed oficjalną emisją! Będziemy mieli specjalne wiadomości i epicki konkurs cosplay z niesamowitymi nagrodami. Nie przegapcie tego!” - możemy przeczytać na rozpisce imprezy.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że nowy sezon adaptacji może nie być ostatnim, jaki entuzjaści opowieści będą mogli zobaczyć, gdyż niedawno autor wydał kolejne rozdziały mangi koncentrujące się na losach członków Soul Society i ich dzieci. Dalsze plany studia Pierrot nie są nam jednak znane.

W sierpniu przekazywaliśmy, iż prawa do dystrybucji „Bleach: Thousand-Year Blood War” przejął Disney+, lecz jak dotąd korporacja Myszki Miki nie poinformowała, kiedy zamierza rozpocząć udostępnianie anime.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun produkcji.

Źródło: Comicbook

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper