Nowy Xbox Elite Series 2 zaskakuje. Znamy cenę wychudzonego kontrolera

News
3836V
Xbox Elite Series 2
Wojciech Gruszczyk | 07.09, 16:17

Po serii przecieków w końcu możemy sprawdzić oficjalną prezentację Xbox Elite Series 2. Urządzenie trafiło do sprzedaży w sklepie Microsoftu i amerykańska korporacji ujawniła wszystkie szczegóły dotyczące sprzętu.

Xbox Elite Series 2 trafił przedwcześnie do jednego z graczy, a nawet mogliśmy sprawdzić ofertę przygotowaną przez Amazon. Teraz jednak Microsoft ujawnił sprzęt, który w pewien sposób zaskakuje.

Biały Xbox Elite Series 2 to tak naprawdę „podstawowa” wersja kontrolera, która choć oferuje analogi z regulowanym oporem ruchu, krótsze blokady spustów, stabilny, pokryty gumą uchwyt oraz udoskonalone elementy, to jednak producent zrezygnował z części elementów dostępnych w czarnym-standardowym wydaniu.

Xbox Elite Series 2 zadebiutuje 21 września i urządzenie kupimy za 599,99 zł – jest to 100 zł taniej względem czarnej wersji (699 zł), ale w samej zawartości pojawia się kilka istotnych różnic:

Xbox Elite Series 2 Core vs Xbox Elite Series 2

Korporacja jednak pozwoli dokupić zestaw elementów do Xbox Elite Series 2, dzięki którym zajmiemy się personalizacją sprzętu. „Pełen pakiet elementów” jest dostępny za 269 zł i paczka trafi do sprzedaży 21 września. Jego zawartość prezentuje się następująco:

  • 1 wymienny pad kierunkowy (standardowy)
  • 4 wymienne drążki (2 klasyczne, 1 długi, 1 kopułkowy)
  • 4 łopatki (2 średnie, 2 mini)
  • 1 futerał
  • 1 stacja dokująca do ładowania
  • 1 kabel USB-C

Xbox Elite Series 2 - dodatki

Trzeba na pewno podkreślić, że Xbox Elite Series 2 Core posiada nawet miejsce na łopatki, ale te nie znajdują się w zestawie – trzeba je po prostu dokupić.

Microsoft potwierdził także, że pod koniec roku będziemy mogli personalizować Xbox Elite Series 2.

Źródło: Xbox

Komentarze (90)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper