Assassin’s Creed Mirage ze szczegółami historii i rozgrywki. Gra trafi nie tylko na PS5, XSX|S i PC

Gry (plotka)
3213V
Assassin's Creed Mirage
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2022, 14:32

Ubisoft nie ma szczęścia do nowych odsłon serii Assassin’s Creed. Z samego rana otrzymaliśmy kilka informacji na temat planów studia dotyczących całego uniwersum, a teraz wyciekły kolejne informacje na temat Assassin’s Creed Mirage.

Tom Henderson potwierdził bardzo ciekawą sytuację – w bazie danych PlayStation Store pojawił się już Assassin’s Creed Mirage i dzięki temu dziennikarz mógł przedstawić informacje na temat produkcji. Francuska korporacja w tym wypadku nie skupiła się na next-genowych wrażeniach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje na dwóch generacjach, ale jeśli kupicie edycję na PS4, to otrzymacie możliwość zaktualizowania gry do PS5 – Ubisoft pozytywnie zaskakuje, ponieważ w tym wypadku skorzystamy z bezpłatnej aktualizacji.

„Jeśli posiadasz już wersję tej gry na PS4, możesz otrzymać wersję cyfrową na PS5 bez dodatkowych kosztów i nie musisz kupować tego produktu. Właściciele kopii płyty PS4 muszą włożyć ją do PS5 za każdym razem, gdy chcą pobrać lub zagrać w wersję cyfrową na PS5. Właściciele płyt z grą na PS4, którzy kupią konsolę PS5 Digital Edition, nie będą mogli uzyskać wersji PS5 bez dodatkowych kosztów”.

To jednak dopiero początek informacji, ponieważ Ubisoft potwierdza również umiejscowienie wydarzeń oraz głównego bohatera:

„Poznaj historię Basima, przebiegłego ulicznego złodzieja, który szuka odpowiedzi i sprawiedliwości, poruszając się po gwarnych ulicach Bagdadu w IX wieku. Dzięki tajemniczej, starożytnej organizacji znanej jako Ukryci, stanie się śmiertelnie niebezpiecznym Mistrzem Asasynów i zmieni swój los w sposób, którego nigdy nie mógł sobie wyobrazić”.

Nie możemy mieć jeszcze pewności, ale najwidoczniej potwierdzą się także przecieki dotyczące powrotu serii do korzeni, ponieważ w przypadku gameplayu mamy otrzymać „nowoczesne ujęcie ikonicznych funkcji”.

„- Poznaj nowoczesne ujęcie ikonicznych funkcji i rozgrywki, które definiowały markę przez 15 lat.

- Płynnie poruszaj się po mieście i ukradkiem likwiduj cele, wykonując bardziej realistyczne zabójstwa niż kiedykolwiek wcześniej.

- Zbadaj niesamowicie gęste i tętniące życiem miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj sekrety czterech wyjątkowych dzielnic, przedzierając się przez Złoty Wiek Bagdadu”.

Więcej szczegółów oraz potwierdzenie powyższych informacji otrzymamy w sobotę – o 21:00 ruszy Ubisoft Forward, podczas którego otrzymamy szereg nowych informacji na temat serii Assassin’s Creed.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper