Cyberpunk 2077 Night City Wire z niespodziankami. Poznamy nowości, ale pożądana funkcja wciąż nie trafi do gry

News
2982V
Cyberpunk
Wojciech Gruszczyk | 05.09, 17:19

CD Projekt RED zachęca do oglądania Night City Wire, podczas którego poznamy nowe szczegóły dotyczące rozwoju Cyberpunka 2077. Firma szykuje niespodzianki, ale najwidoczniej nie możemy liczyć na szybką premierę trybu Nowej Gry+.

Już jutro odbędzie się Night City Wire, podczas którego poznamy plany CD Projekt RED na rozwój Cyberpunka 2077. Bardzo możliwe, że firma przedstawi wstępne informacje na temat pierwszego dodatku do gry, a może nawet otrzymamy harmonogram dotyczący nowości.

Twórcy podobno przygotowali nowości do Cyberpunka 2077 związane z Cyberpunk: Edgerunners, jednak na większe konkrety musimy zaczekać do jutra. Twórcy postanowili jednak zachęcić do oglądania i potwierdzili, że podczas show otrzymamy konkrety dotyczące aktualizacji 1.6 oraz nadciąga „kilka niespodzianek”.

„Jutro dzień Night City Wire i REDstreams!

Będzie można dowiedzieć się więcej o łatce 1.6, Cyberpunku: @edgerunners i… być może czeka na nas kilka niespodzianek.

Spotkaj się z nami o 17:00 CEST w dniu http://twitch.tv/cdprojektred”.

Studio w odpowiedzi na wiadomość jednego z fanów potwierdziło, że Cyberpunk 2077 przynajmniej aktualnie nie otrzyma trybu Nowej Gry+. Studio ujawniło, że pokaże jutro „sporo fajnych rzeczy”, ale wspomniana opcja nie znajduje się na liście.

Już kilka tygodni temu pojawiły się przecieki, według których patch 1.6 ma zaoferować nawet nowe misje, więc jeśli zamierzacie wrócić do Night City, to na pewno warto zainteresować się wydarzeniem.

Źródło: CyberpunkGame

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper