Rick & Morty nieprędko dotrą do końca. Twórcy twierdzą, że "świetne seriale mają po 1000 odcinków"

Filmy i seriale
569V
Rick and Morty 6
Kajetan Węsierski | 04.09, 15:30

"Rick & Morty" to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych kreskówek kierowanych do starszych odbiorców. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że już w tym momencie można ją uznać za kultową i ikoniczną, jeśli chodzi o kwestie komediowe. Nie ma wątpliwości, że za kilka lat będzie wymieniana w jednym szeregu z Futuramą, Simpsonami, czy South Parkiem. 

I prawdopodobnie wysoki poziom humoru nie będzie jedynym aspektem, który może łączyć wszystkie te serie. Wygląda na to, że dokładnie tak, jak w przypadku trzech wspomnianych klasyków, "Rick & Morty" może nieprędko dobiec końca. Twórcy nie spodziewają się, aby serial miał się szybko zakończyć, a sami uznają, że im więcej odcinków, tym lepiej

To wydaje się nigdy się skończyć... Myślę, że dobry serial to taki, który trwa przynajmniej 1000 odcinków. 

Cóż, jeśli tylko poziom będzie utrzymywany na odpowiednim poziomie, a ekipa nie wskoczy na równię pochyłą, jak miało to miejsce jakiś czas temu w przypadku napomkniętego wyżej "The Simpsons", to jestem jak najbardziej na tak. Przygody Morty'ego oraz jego charakternego i charakterystycznego dziadka to coś, co zdecydowanie wywołuje sporo uśmiechu na twarzy. 

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper