Nintendo szykuje wielki Nintendo Direct z mocnymi zapowiedziami? Big N może przedstawić niespodzianki

Gry (plotka)
1480V
Metroid Prime Trilogy na Nintendo Switcha podobno zostało przygotowane. Nintendo ma kolejnego asa w rękawie
Iza Łęcka | 01.09.2022, 09:00

Możliwe, że jeszcze we wrześniu miałby odbyć się następny Nintendo Direct, w trakcie którego zaprezentowane zostaną kolejne gry zmierzające na hybrydową konsolę. Japończycy prawdopodobnie przygotowują się do powrotu kilku znanych, cenionych i wyczekiwanych od dawna produkcji.

Czy Big N ma w zanadrzu kilka niespodzianek dla swojej społeczności? Wydaje się całkiem prawdopodobne, że gigant branży niebawem zaprosi na świeżutki pokaz. W tygodniu rozpoczynającym się 12 września miałby się odbyć nowy Nintendo Direct – tak przynajmniej twierdzą Jeff Grubb (Giant Bomb) oraz Mike Minotti (GamesBeat), którzy wspólnie nagrali nowy odcinek podcastu i odnieśli się do kilku interesujących tematów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak wskazują dziennikarze, zbliżające się wydarzenie najprawdopodobniej w głównej mierze zostanie poświęcone serii Legend of Zelda, a najważniejszymi ogłoszeniami mogą okazać się pokazy The Legend of Zelda: The Wind Waker oraz The Legend of Zelda: Twilight Princess zmierzające na Nintendo Switcha.

Japończycy mieliby również ujawnić Metroid Prime Remastered – Jeff Grubb wcześniej wspominał, iż odświeżenie miałoby być jedną z niespodzianek Big N na końcówkę 2022 roku.

Kolejnymi ozdobami imprezy byłyby pozycje third-party, choć warto zaznaczyć, że duet nie mógł potwierdzić, jakie dokładnie gry zostaną zaprezentowane. 

„Na 100% Nintendo Direct jest we wrześniu, to takie proste. Nadal nie ma pewności, czy będzie to ogólny [Direct -przyp. red.], może Mini, mówiło się trochę o tym, że będzie to Partner Direct".

Trzeba jednak przyznać, że jeżeli w trakcie pokazu Nintendo mielibyśmy usłyszeć o dwóch produkcjach z serii The Legend of Zelda oraz oczekiwanym od dawna remasterze pierwszego Metroid Prime, to prawdopodobne wydarzenie zapowiada się naprawdę obiecująco.

Źródło: VGC

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper