Metroid Prime Remaster „jedną z największych gier Nintendo na święta”. Jeff Grubb jest pewny premiery

Gry (plotka)
1375V
Metroid Prime Trilogy na Nintendo Switcha podobno zostało przygotowane. Nintendo ma kolejnego asa w rękawie
Wojciech Gruszczyk | 27.06.2022, 17:45

Już wkrótce Nintendo może odsłonić oczekiwaną od dawna propozycję. Metroid Prime Remaster ma zadebiutować za kilka miesięcy i będzie to jedna z największych premier wydawcy na ostatnie miesiące 2022 roku. Informację przekazał Jeff Grubb.

Nintendo potwierdziło weekendowy przeciek i zapowiedziało Nintendo Direct Mini, więc Jeff Grubb postanowił opowiedzieć o planach korporacji na następne miesiące. Dziennikarz jest przekonany, że Japończycy szykują wielką niespodziankę w postaci Metroid Prime Remaster:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Powiedziano mi, że Metroid Prime Remaster będzie jedną z największych gier Nintendo na święta”.

Jeff Grubb jest bardzo pewny swego, a warto dodać, że to właśnie on jako pierwszy informował, że The Last of Us Part I ma zadebiutować jeszcze w 2022 roku. Jak wiadomo Sony na ostatnim Summer Game Fest potwierdziło kompletny remake.

W plotkach często pojawiał się temat Metroid Prime Trilogy Remaster, ale najwidoczniej Nintendo zmieniło plany, ponieważ zdaniem redaktora Metroid Prime 2 Remaster i Metroid Prime 3 Remaster są również planowane, ale nie będą tak obszerne jak remaster pierwszej odsłony Metroid Prime.

Warto przypomnieć, że w 2022 roku na Nintendo Switchu mają zadebiutować jeszcze Monster Hunter Rise: Sunbreak, Live A Live, Xenoblade Chronicles 3, Splatoon 3, Pokémon Scarlet/Violet i Bayonetta 3, ale ta ostatnia produkcja wciąż nie posiada daty premiery.

Źródło: Jeff Grubb

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper