Xbox Game Pass z 4 nowymi grami od dzisiaj. 3 premierowe produkcje

Gry
7019V
Xbox Game Pass
Iza Łęcka | 30.08.2022, 07:00

Microsoft zaprasza swoją społeczność na kolejną dawkę nowych tytułów. W katalogu Xbox Game Pass debiutują świeżutkie propozycje – entuzjaści turowych strategii mogą sprawdzić między innymi Commandos 3 HD Remaster.

W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się nowego komunikatu giganta z Redmond na temat produkcji zmierzających do Xbox Game Pass we wrześniu. Zanim jednak otrzymamy wiadomość, przed subskrybentami usługi sporo atrakcji, bowiem od dzisiaj będziemy ogrywać aż cztery tytuły, wśród których znajdują się trzy właśnie debiutujące gry.

Xbox Game Pass – nowe gry:

Oprócz pozycji opracowanej przez twórców Assassin’s Creed Odyssey pełnej bogów i mitycznych stworzeń, Microsoft zaoferuje w pełni odświeżoną strategię turową, która przeniesie nas do realiów II wojny światowej – na śmiałków czekają 3 fronty. Po delikatnym opóźnieniu na rynku debiutuje także trzecia narracyjna przygodówka Sama Barlowa. W Immortality będziemy próbowali poznać wszelkie kwestie związane ze zniknięciem młodej aktorki. Natomiast czwartą pozycją jest platformówka osadzona w dalekiej przyszłości, w której wcielamy się w młodego astronautę zwiedzającego zapomnianą planetę.

Część produkcji możecie już śmiało pobierać i sprawdzać – Immortality będzie można uruchomić od 18:00. Jak dotąd Ubisoft nie podał dokładnej godziny udostępnienia Immortals Fenyx Rising, jednakże możemy oczekiwać, że grę poznamy już w godzinach popołudniowych.

Źródło: Xbox

Komentarze (126)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper