Commandos 3 zmierza na konsole. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

Gry
1673V
Commandos 3
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2022, 14:17

Kalypso Media i Raylight Games właśnie potwierdziły bardzo ciekawą wiadomość. Na rynek zmierza Commandos 3 HD Remaster i produkcja od dnia debiutu będzie dostępna w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Commandos 3 trafił na rynek w 2003 roku, ale dotychczas produkcja była dostępna wyłącznie na PC. Jak jednak wiadomo klasyki w nowym sosie dobrze smakują na konsolach i właśnie zapowiedziano Commandos 3 HD Remaster.

Wydawca przygotował zwiastun, który pokazuje odświeżoną przygodę – gracze mogą liczyć na przerobione modele 3D i tekstury stworzone od podstaw, ulepszone sterowanie, dopracowany interfejs użytkownika oraz przyjazne dla początkujących samouczki i podpowiedzi.

W grze ponownie wcielimy się w sześciu komandosów, a podczas opowieści poznamy 12 misji, które zostały umiejscowione w czasach II wojny światowej. Wydarzenia zaprowadzą śmiałków na 3 główne fronty: Stalingrad, Europa Środkowa i Normandia.

Commandos 3 zaoferuje rozgrywkę sieciową – autorzy zapowiedzieli dwa tryby (Deathmatch, Collect the Flag), a w zmaganiach może uczestniczyć maksymalnie ośmiu graczy.

Commandos 3 HD Remaster we wrześniu zadebiutuje na Xboksie One, PlayStation 4, Nintendo Switchu, komputerach osobistych oraz PC. 

Źródło: Informacja prasowa - Kalypso Media

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper