Serial Cleaners pozwoli ciąć zwłoki na kawałki i przepuszczać je przez rozdrabniacz. Gameplay zdumiewa

Gry
777V
Serial Cleaners
Iza Łęcka | 29.08.2022, 13:31

Serial Cleaners nie tylko będzie odznaczać się bardziej efektowną oprawą niż produkcja z 2017 roku. Draw Distance pozwoli wcielić się w różne postacie i uporządkować miejsce zbrodni w najbardziej nieoczekiwany czy brutalny sposób. Najnowszy gameplay pokazuje krwawe sceny.

Polscy twórcy odliczają do premiery Serial Cleaners – tytuł skupiający się na sprzątaniu miejsc zbrodni zadebiutuje już 22 września. Kontynuacja całkiem dobrze przyjętej pozycji przeniesie nas w inne realia. Pod koniec lat 90. XX wieku w Nowym Jorku dojdzie do spotkania kilku "sprzątaczy".

Dalsza część tekstu pod wideo

Choć studio czerpało inspirację chociażby z serii Hitman, gameplay ponownie skupia się na bieganiu po lokacji, usuwaniu dowodów, porządkowaniu miejsc zbrodni i chowaniu ciał – niektóre rozwiązania wydają się bardzo zaskakujące. W grze ponownie będziemy wykonywać misje, unikając policjantów – na ekranie widzimy dokładnie ile dowodów i ofiar pozostało do sprzątnięcia, a w trakcie rozgrywki będziemy uciekać przed dociekliwym wzrokiem funkcjonariuszy.

Serial Cleaners zapewne nie będzie najmocniejszą produkcją września, choć pierwsza część zyskała wielu sympatyków, którzy z niecierpliwością wyczekują na debiut tytułu. Pod względem rozgrywki nie powinniśmy oczekiwać rewolucji, jednakże szereg zmian (w tym różni bohaterowie) zapewnią kilka przyjemnych atrakcji.

Czekacie na pozycję Draw Distance?

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper