Serial Cleaners z datą premiery. Już wkrótce będziemy czyścić miejsca zbrodni

News
429V
Serial Cleaners
Wojciech Gruszczyk | 11.06, 21:58

Na The Future Games Show nie zabrakło polskich produkcji i Draw Distance potwierdziło bardzo pozytywną wiadomość. Serial Cleaners zadebiutuje już wkrótce i gra będzie jednocześnie dostępna na konsolach i PC.

W 2017 roku krakowski Draw Distance zaproponował graczom ciekawą produkcję – Serial Cleaner to utrzymana w klimatach Ameryki lat 70. oldskulowa skradanka. Tytuł został dobrze przyjęty przez graczy oraz dziennikarzy, więc deweloperzy zdecydowali się na opracowanie kontynuacji.

Serial Cleaner przenosi akcję do lat 90. XX wieku i tym razem będziemy czyścić miejsca zbrodni w Nowym Jorku. Na The Future Games Show potwierdzono, że produkcja trafi na rynek 22 września i od premiery będzie dostępna na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz PC (GOG + Epic Games Store.

Najnowszy materiał potwierdza znaczące odświeżenie oprawy – deweloperzy w ciekawy sposób upiększyli grę i można mieć nadzieję, że Serial Cleaners osiągnie jeszcze większy sukces od swojego poprzednika. Twórcy wpadli na naprawdę przyjemny pomysł, który już w przypadku pierwszej odsłony bronił się rozgrywką, a kontynuacja zapowiada się na jeszcze lepszą propozycję.

Źródło: The Future Games Show

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper