Sifu doczeka się nowej aktualizacji! Sloclap zapowiada letni update, który przyniesie nieco nowości

Gry
956V
Sifu Update
Kajetan Węsierski | 27.08.2022, 17:30

Choć od premiery Sifu minęło już ponad pół roku, to nie mam żadnych wątpliwości, że wiele osób wciąż pamięta o tym niewielkim projekcie, który wyszedł z rąk niezwykle utalentowanej ekipy studia Sloclap. Gra okazała się świetnym odświeżeniem doskonale znanych gatunków i zdecydowanie sprostała oczekiwaniom tych osób, które liczyły na spore wyzwanie i niełatwą przygodę - zresztą, zachęcam do sprawdzenia mojej recenzji.

Jeśli natomiast od kilku miesięcy nie wracaliście do gry, to może najwyższy czas, aby nieco odświeżyć sobie tę bijatykę? Ma to związek z aktualizacją, którą zapowiedzieli niedawno sami twórcy. Według informacji już pod koniec sierpnia do gry trafi bezpłatny update, w którym pojawi się nieco modyfikacji samej rozgrywki, zupełnie nowy system punktowania oraz kilka strojów dla naszego bohatera.

Dalsza część tekstu pod wideo

Posiadacze podstawowej wersji gry otrzymają dostęp do stroju „Master Hand”, a właściciele Deluxe Edition dostaną dodatkowo stroje „Enforcer Armor” oraz „Master Hand”. Jeśli więc lubicie tego typu smaczki, to warto się zainteresować. Zresztą, same nowości możecie zobaczyć w specjalnie przygotowanym materiale, który - choć skupia się na wspomnianych opcjach rozgrywki - pozwala bliżej przyjrzeć się temu, co zmierza do produkcji.

Źródło: Twinfinite

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper