SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake na nowym materiale. Gra zdecydowanie może się podobać

News
841V
SpongeBob SquarePants
Kajetan Węsierski | 27.08, 14:30

To... Kto ananasowy pod wodą ma dom?! Pewnie każdy doskonale zna odpowiedź na to pytanie. I to chyba najlepsze potwierdzenie tego, z jak dużą marką mamy do czynienia, jeśli chodzi o SpongeBoba. Gąbczasty bohater od lat podbija serca fanów (nie tylko tych najmłodszych) i zdaje się, że radzi sobie coraz lepiej. 

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Purple Lamp Studios przygotowuje dla nas kolejną historię o kultowej postaci - mowa oczywiście o SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake. I choć początkowo można było mieć spore wątpliwości, czy dostaniemy mocną przygodę, to już poprzednie materiały zwiastowały, że jest szansa liczyć na coś jakościowego. 

Teraz potwierdza to także najnowsze wideo, które zaprezentowano nam kilka dni temu. Twórcy przygotowali dla nas aż 13 minut z rozgrywki i... Można śmiało stwierdzić, że jest dobrze. Jestem przekonany, że u wielu osób podtrzyma to dobre zdanie o grze. Największy minus? Wciąż nie znamy daty premiery - trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

Źródło: GamingBolt

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper