Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.08.2014 10:12
Problemy z polską wersją językową Diablo III na PlayStation 4
1570V

Problemy z polską wersją językową Diablo III na PlayStation 4

Język rosyjski w Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na XONE to tylko jeden z problemów polskich graczy. CD Projekt, czyli polski wydawca Blizzarda, ma przed sobą jeszcze jedną "zagwozdkę". Okazuje się bowiem, że osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe nie mogą pobrać bonusa pre-orderowego. Występują też problemy z eksportem postaci z Battle.net.

Problem dotyczy tylko polskiej wersji Diablo III na PS4. Jacek Werner, jeden z naszych czytelników, zwrócił nam uwagę na fakt, że nie tylko nie działają u niego pre-orderowe bonusy, ale również że nie funkcjonuje poprawnie eksportowanie postaci, czyli przenoszenie zachowanego stanu gry między PSN a Battle.net. Po wielu godzinach rozgrywki kooperacyjnej ze znajomym okazało się, że postać Jacka wyparowała. Czytelnik twierdzi też, że podobny problem ma jego znajomy, który nie może wyeksportować swojej postaci poza własną konsolę.

Drugi problem to kwestia DLC zawartego w pudełkowym pre-orderze Diablo III na PS4. Gracze, którzy skusili się na przedpremierową edycję gry mieli otrzymać kody na specjalne naramienniki. I faktycznie, kody otrzymali, ale niestety po ich wpisaniu otrzymujemy tylko informację, że konsola "przygotowuje się do instalacji" i dalej nie dzieje się nic. Taki problem zgłosiło nam już kilku czytelników oraz osoby na oficjalnym forum PlayStation. Dyskusję na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Skontaktowaliśmy się z CD Projekt w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź.

Tagi: bug CD Projekt Diablo III polska problemy