Dead Island 2 w dobrej cenie, ale gra trafi tylko na Epic Games Store. Znamy szczegóły różnych wersji

Gry
2004V
Dead Island 2
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2022, 20:19

Dead Island 2 nie jest kolejną produkcją, którą w standardowym wydaniu kupimy za ponad 300 zł. Tytuł trafił do cyfrowych sklepów, ale w przypadku rozgrywki na PC produkcja będzie dostępna wyłącznie na Epic Games Store. Możemy podejrzewać, że Epic Games zadbało o roczną ekskluzywność.

Dead Island 2 cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ opublikowane materiały wyglądają naprawdę dobrze. Gra będzie krwawa, graficznie nie zawodzi i pewnie znajdzie się wielu chętnych, którzy spędzą sporo czasu, by zapoznać się z tytułem.

Produkcja wylądowała w cyfrowych sklepach i gracze mogą sięgnąć po trzy wydania – na PlayStation Store jest to Dead Island 2 za 299 zł, Dead Island 2 Deluxe Edition za 319 zł i Dead Island 2 Gold Edition za 389 zł. Warto jednak podkreślić, że tylko droższe wersje zawierają edycję na dwie generacje. 

Standardowe wydanie na PS5 kupimy za mniej niż 300 zł, ale jeśli zdecydujecie się wydać więcej to możecie otrzymać następujące dodatki: 

Wydanie Deluxe Edition zawiera grę w wersji na konsole PS4 i PS5, dwa pakiety postaci premium z unikatowym kostiumem i bronią, a także pakiet złotej broni. Zamów teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet Pamiątki z Banoi zawierający dwa egzemplarze unikatowej broni, specjalny atut broni i kartę umiejętności.

Wydanie Gold Edition zawiera grę w wersji na konsole PS4 i PS5, pakiet złotej broni, pakiet broni Pulp oraz przepustkę sezonową. Przepustka sezonowa pozwala uzyskać dostęp do dwóch zupełnie nowych rozdziałów historii, które ukażą się po premierze gry. Zamów teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet Pamiątki z Banoi.

Wspomniany pakiet „Pamiątki z Banoi” zawiera: pałkę wojenną, kij baseballowy, atut broni „zbalansowanie” i kartę umiejętności „przestrzeń osobista”. 

Warto zaznaczyć, że tytuł na PC (Epic Games Store) jest tańszy: Dead Island 2 za 249 zł, Dead Island 2 Deluxe Edition za 269 zł i Dead Island 2 Gold Edition za 330 zł.

Źródło: PlayStation Store / Epic Games Store

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper