Dead Island 2 powraca z dalekiej podróży! Zwiastun i gameplay z oczekiwanej od lat produkcji

Gry
4060V
Dead Island 2
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2022, 21:55

Pojawienie się Dead Island 2 na dzisiejszym wydarzeniu nie jest dużym zaskoczeniem, ponieważ Amazon zepsuł niespodziankę i w zeszłym tygodniu potwierdził szczegóły gry. Dzisiaj możemy jednak zobaczyć zupełnie nowy zwiastun, który potwierdza wcześniej udostępnione informacje.

Po latach od pierwszej zapowiedzi, w końcu otrzymaliśmy pełny trailer Dead Island 2. Tytuł był pierwotnie rozwijany przez Yager Interactive, później został oddany Sumo Digital, a ostatecznie gra została stworzona przez Dambuster Studio. Prace rozpoczęły się wiele lat temu – w międzyczasie Techland wrzucił na rynek dwie części Dying Light 2, czyli serii, która jak wiadomo narodziła się już po pierwszej „Martwej Wyspie”.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Dead Island 2 zadebiutuje 3 lutego 2023 roku i produkcja będzie jednocześnie dostępna na konsolach dwóch generacji (PS5, XSX|S, PS4, XOne) oraz komputerach osobistych. Akcja gry zaprowadzi śmiałków do Los Angeles, a deweloperzy mają zapewnić „unikalne połączenie horroru, czarnego humoru i ponadprzeciętnego zabijania zombie”. Twórcy stawiają na kooperację, a podczas gry będziemy mogli wcielić się w aż sześciu bohaterów. Każda postać posiada własne umiejętności i zapewni różne doświadczenie.

Dead Island 2 na Opening Night Live

Gra zadebiutuje 3 lutego. 

Źródło: Opening Night Live

Komentarze (154)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper