Dying Light 2 z pierwszą „aktualizacją społeczności”. Twórcy wsłuchali się w opinie graczy i ulepszają grę

Gry
1816V
Dying Light 2
Iza Łęcka | 24.08.2022, 09:44

Wrocławianie bardzo pozytywnie zaskakują. W studiu nie tylko są prowadzone prace nad nową zawartością, ale deweloperzy pozostają w kontakcie z graczami, pragnąć usprawnić działanie produkcji. Przedstawiono pierwszą „aktualizację społeczności”.

Na targach gamescom zobaczyliśmy pełny zwiastun pierwszego fabularnego dodatku do Dying Light 2 – Techland jednak nie poprzestał na jednym materiale, a przystąpił do podsumowania ulepszeń, jakie udało się wprowadzić dzięki informacjom uzyskanym od śmiałków systematycznie pozbywających się zombiaków w Mieście. Twórcy postanowili znacząco udoskonalić wiele elementów gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Dying Light 2 na konsolach zostanie wprowadzony nowy tryb, możemy liczyć na wsparcie VRR na PlayStation 5 czy możliwość rozgrywki w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Deweloperzy wprowadzili AMD FSR 2.0 na PC, jak również zajęli się liczbą przeciwników oraz ich agresywnymi zachowaniami w nocy. Studio pamiętało o odpicowaniu grafiki.

Przedstawione we wpisie kwestie zostały opracowane, wykorzystując sygnały zwrotne od graczy, co dobitnie pokazuje, że warto wyrażać swoje opinie, gdyż dla wielu zespołów są one niezwykle cenne. Już w przypadku pierwszego Dying Light Techland udowodnił, że potrafi dobrze współpracować ze społecznością.

„Aktualizacja społeczności to wyraz naszych starań wsłuchania się w głos wszystkich graczy w kwestii poprawy ich doświadczenia w Mieście. Community Update #1 jest już dostępne na PC, wersja konsolowa jest w trakcie tworzenia - damy wam znać, gdy tylko się ukaże”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: DyingLightGame

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper