Age of Empires 4 w końcu trafi na Xboksy? Gra może zostać zaprezentowana na gamescomie

Gry (plotka)
650V
Age of Empires 4
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2022, 15:38

Już w tym tygodniu możemy być świadkami prezentacji nowej wersji Age of Empires 4. O grze wspomniał insider, który w ostatnim czasie prezentował wiele zakulisowych informacji z serwerów Microsoftu.

Age of Empires 4 w zeszłym roku trafiło na komputery osobiste, a już w styczniu pliki konsolowej wersji gry miały trafić na serwery Microsoftu i prace nad opracowaniem nowej wersji podobno wciąż trwają.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zapowiedź może odbyć się już wkrótce, ponieważ Aggiornamenti Lumia opublikował wymowną grafikę. Informator przeszukujący bazę amerykańskiej korporacji na początku zaprezentował logo Xboksa związanego z gamescomem, a następnie przedstawił grafiki gier, które pojawią się na wydarzeniu.

Microsoft na pewno pokaże Pentiment, High on Lifeczy też A Plague Tale Requiem, ale najwidoczniej możemy także liczyć na konsolowe wydanie Aggiornamenti Lumia.

„#AgeOfEmpireIV na #Xbox w tym roku ? #XboxGamePass #Gamescom”.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale Age of Empires 4 na Xboksach mógłby w ciekawy sposób rozbudować tegoroczny katalog amerykańskiej korporacji, ponieważ w następnych miesiącach bylibyśmy świadkami przynajmniej kilku ciekawych gier – Pentiment oraz High on Life to pewniaki, a prawdopodobnie gracze zagrają także w Deathloopa.

Źródło: Astaranx

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper