The Last of Us na pierwszym fragmencie! HBO zachwyci klimatem fanów PlayStation

Filmy/seriale
5804V
The Last of Us HBO Joel
Iza Łęcka | 22.08.2022, 06:43

HBO Max wystartowało z promocją premier przypadających na kolejne miesiące, a wśród prezentowanych produkcji nie zabrakło serialu przygotowanego we współpracy z PlayStation. „The Last of Us” zostało pokazane na pierwszych ujęciach – gęsta atmosfera wprost wylewa się z ekranu.

HBO Max posiada w katalogu szereg mocnych serii, jednakże „The Last of Us” jest jedną z najbardziej obiecujących nadciągających propozycji platformy – serial został wyszczególniony na początku tytułu zapowiedzi, a Pedro Pascal (Joel) znalazł się na miniaturce. Dla wielu odbiorców będą to wyłącznie „szczegóły”, lecz warto zwrócić uwagę, że stacja promuje najbardziej interesujące hity, wśród których został wyróżniony tytuł opracowany we współpracy z Naughty Dog.

Fragment z „The Last of Us” pojawia się pod koniec materiału (1:41), kiedy widzimy, jak Joel i Ellie przechadzają się przez most, by po chwili główny bohater wręczył dziewczynie pistolet, a Bella Ramsey wypowiedziała charakterystyczne słowa, które na pewno rozpozna część graczy: „Wszyscy, na których mi zależało, albo umarli, albo mnie opuścili” („Everyone I have cared for has either died or left me”).

W kolejnej scenie widzimy Sarah (Nico Parker), by później ponownie usłyszeć kwestię Joela, który wypowiada zdanie z gry Naughty Dog: „Nie masz pojęcia, czym jest strata” („You have no idea what loss is”). Końcowe ujęcia skupiają się na Ellie, która natrafia na grzyb, lecz jak dotąd nie zobaczyliśmy zarażonych w całej okazałości. Na fragmencie pojawia się również Nick Offerman (Bill).

Materiał bardzo poruszył fanów IP, jednak Neil Druckmann podkreśla, że to dopiero początek:

„Niczego jeszcze nie widzieliście”.

Czekacie na serial? „The Last of Us” zadebiutuje na początku 2023 roku na HBO Max i w HBO.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (152)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper