FIFA 23 FUT x Marvel z polskim bohaterem. EA pokazało wizerunek piłkarza

Gry
8032V
FIFA 23 Włodzimierz Smolarek
Wojciech Gruszczyk | 18.08.2022, 17:13

Potwierdziły się plotki dotyczące FIFA 23 FUT i polskiego „bohatera z Marvela”. Elektronicy zdecydowali się na wykorzystanie Włodzimierza Smolarka, który pojawi się w FIFA Ultimate Team. Polski Związek Piłki Nożnej z tej okazji przygotował ciekawy zwiastun.

Electronic Arts kilka dni temu potwierdziło rozbudowę FIFA 23 Ultimate Team i w produkcji Elektroników pojawią się „bohaterowie FUT”. Korporacja współpracowała z artystami z Marvela, by stworzyć odpicowane wizerunki piłkarzy.

Potwierdziły się plotki i polskim bohaterem FUT został Włodzimierz Smolarek:

„Smolarek zapisał się w historii futbolu jako, 60-krotny reprezentant Polski, zdobywca trzeciego miejsca na mistrzostwach świata z 1982 roku, uczestnik mundialu cztery lata później, gwiazda i symbol Widzewa Łódź (z którym świętował zdobycie Pucharu Polski oraz dwa tytuły mistrza Polski), zawodnik Legii Warszawa, jak również FC Utrecht, Feyenoordu Rotterdam oraz Eintrachtu Frankfurt (w barwach którego zdobył Puchar Niemiec w 1988 roku)”.

Electronic Arts sięga po prawdziwą legendę i wydawca podkreśla, że piłkarz „od dawna jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii polskiego futbolu”. Włodzimierz Smolarek ma wyróżniać się szybkością, dynamiką i nieustępliwością, co na pewno w ciekawy sposób może zostać zaprezentowane w FIFA 23.

EA Polska współpracowało z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, który z okazji pojawienia się piłkarza w FIFA 23, przygotował wideo prezentujące osiągnięcia i zarazem umiejętności byłego reprezentanta Polski.

Bohaterowie FUT pojawili się już w FIFA 22, ale tegoroczne zestawienie będzie wyjątkowe, ponieważ EA wykorzystało umiejętności artystów Marvela i w rezultacie powstały wizerunki prawdziwych herosów. Jest to na pewno ciekawe wyróżnienie dla graczy i fanów MCU.

Włodzimierz Smolarek FIFA 23 FUT

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 23.

Źródło: Informacja prasowa - mondaygroup

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper