Death Stranding faktycznie trafi do Game Passa? Gracz odnalazł zaprezentowaną lokację

Gry
2025V
Death Stranding został zablokowany w GeForce Now na Xboksach. Zaskakująca sytuacja zaprezentowana na materiale
Iza Łęcka | 17.08.2022, 07:00

Jeszcze wczoraj mało kto wierzył, by Death Stranding kiedykolwiek znalazł się w usłudze Microsoftu, tymczasem opublikowany teaser zachęcił społeczność do szukania lokacji. Wystarczyło kilka godzin, by gracze bardzo dokładnie określili, którą część świata stworzonego przez Hideo Kojimę zaprezentowano na profilu PC Game Pass.

Wczoraj informowaliśmy o zajawce opublikowanej na Twitterze PC Game Pass. Grafika ukazywała fragment krajobrazu i skałę, które szybko zostały połączone z Death Stranding, jednakże wielu odbiorców nadal wątpiło, że przedstawiona lokacja pochodzi z gry Kojima Productions.

Po kilku godzinach graczom bardzo dokładnie udało się określić miejscówkę, co może potwierdzać wszelkie pojawiające się przypuszczenia.

„Znalazłem”.

Death Stranding zadebiutowało na PS4 i PS5 za sprawą Sony, lecz nie zapominajmy, że to 505 Games wydało produkcję na Steam oraz Epic Games Store. Najprawdopodobniej właśnie ta firma dogadała się z Microsoftem, by zaoferować historię Sama Portera w Game Passie.

Należy zwrócić uwagę, że teaser został opublikowany na profilu PC Game Pass, co daje jasno do zrozumienia, że gra wzmocni bibliotekę usługi giganta z Redmond wyłącznie na komputerach osobistych. Mimo wszystko będzie to znakomita okazja dla kolejnych graczy, by sprawdzić klimatyczną pozycję stworzoną przez Kojima Productions.

Źródło: naven0m

Komentarze (165)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper