Death Stranding trafi do Game Passa?! Microsoft opublikował teaser

Plotka
3530V
Death Stranding
Wojciech Gruszczyk | 16.08, 19:20

Microsoft może szykować się do ogłoszenia prawdziwej bomby. Oficjalne konto PC Game Pass zmieniło grafikę, która niemal natychmiastowo zostało połączone z IP od Hideo Kojimy. Już wkrótce możemy być świadkami ciekawej informacji.

Microsoft od wielu miesięcy chętnie publikuje różne zajawki związane z uzupełnieniem katalogu Xbox Game Passa i PC Game Passa, a właśnie otrzymaliśmy kolejny teaser. Na głównym profilu usługi przeznaczonej dla komputerów osobistych zmieniono grafikę, która prezentuje ładne zdjęcie krajobrazu.

undefined

„Czasami po prostu lubimy dobre zdjęcie krajobrazu #NewProfilePic”.

Po zaledwie minucie grafikę skomentował jeden z graczy, który pokazał gif Death Stranding – na materiale możemy zobaczyć, jak główny bohater przygody przemierza lokację, która może pasować do pozycji Hideo Kojimy.

Na pewno warto wspomnieć, że choć Death Stranding trafiło na PS4 i PS5 za pomocą PlayStation, to jednak za wydanie przeznaczone na PC odpowiedzialne było 505 Games. Wydawca mógł dogadać się z Kojima Productions, by zaoferować przygodę utalentowanego Japończyka w katalogu Xbox Game Pass.

Jak wiadomo Kojima Productions przygotowuje już nową produkcję dla Microsoftu i tytuł zadebiutuje w katalogu Xbox Game Pass.

Źródło: XboxGamePassPC

Komentarze (235)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper