Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z dokładną datą premiery. Amazon ujawnia godzinę udostępnienia odcinków

Filmy i seriale
3696V
Władca Pierścieni Pierścienie Władzy - Orki
Wojciech Gruszczyk | 16.08, 17:15

Amazon właśnie potwierdził ważny szczegół dotyczący „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Korporacja chce dawkować przyjemności, ale w dniu debiutu zapoznamy się z dwoma odcinkami historii umiejscowionej w świecie J.R.R. Tolkiena.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” to jedna z najgorętszych premier zbliżających się tygodni i Amazon właśnie potwierdził ostateczne szczegóły dotyczące debiutu. Historia zostanie zaoferowana widzom na początku września, ale na dobry początek otrzymamy tylko fragment opowieści

2 września o 3:00 rano czasu polskiego Amazon opublikuje 2 odcinki „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” – jest to piątek, więc możecie się przygotować na oglądanie historii po pracy lub zaplanować sobie sesję na weekend.

1. sezon „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” składa się jednak z ośmiu epizodów i pozostałe sześć części historii będą publikowane w każdy piątek (co tydzień jeden odcinek) o 6:00 rano.

Wierni fani uniwersum muszą jednak omijać wszystkie strony, gdzie mogą natrafić na spoilery, ponieważ pewnie część widzów będzie oglądać serial z samego rana, by następnie dzielić się wrażeniami w przykładowo mediach społecznościowych.

Źródło: Deadline

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper