The Flash uratowany. Ezra Miller zgodził się na podjęcie leczenia

Filmy i seriale
4643V
The Flash
Iza Łęcka | 16.08, 07:41

Najnowsze pełnometrażowe widowisko z najszybszym superbohaterem DC zadebiutuje w połowie 2023 roku, jednakże od kilku miesięcy los produkcji nie jest zbyt pewny, a wszystko za sprawą kłopotów z prawem aktora wcielającego się w głównego bohatera. „The Flash”, którego budżet przekroczył 200 mln dolarów, ma jednak szansę pojawić się w kinach – Ezra Miller wydał oświadczenie.

Warner Bros. Discovery wprowadza spore zmiany w strategii dotyczącej poszczególnych produkcji oraz podejściu do komiksowego uniwersum DC – zgodnie z nowymi założeniami superbohaterskie przygody mają być spójne, połączone ze sobą i podobnie jak MCU zrealizowane pod przewodnictwem jednego głównego twórcy. Oprócz anulowania kilku obrazów włodarze korporacji mieli jednak sporą zagwozdkę z filmem poświęconym najszybszemu herosowi.

„The Flash” został już opóźniony i czeka na czerwcową premierę. Powodzeniu widowiska nie sprzyja jednak postawa Ezry Millera – aktor od wielu miesięcy dopuszcza się łamania prawa nie tylko poprzez atakowanie ludzi, kradzieże czy włamania, ale w jego sprawie prowadzone są również dochodzenia o możliwe molestowanie seksualne, a departament ds. dzieci w Vermont poszukuje matki z trójką dzieci, które mogą być przetrzymywanie w posiadłości Amerykanina.

Ostatnio informowaliśmy o planie włodarzy wytwórni – wśród trzech sposobów mających na celu rozwiązanie trudnej sytuacji dopuszczano także usunięcie „The Flash”. Przez kilka tygodni szefowie Warner Bros. prowadzili dyskusje z menedżerami i aktorem nad stworzeniem „bardziej pro-aktywnej strategii ochrony zdrowia psychicznego” Millera.

Po wielu miesiącach potyczek i działań niekorzystnie wpływających na wizerunek produkcji spod szyldu Warner Bros. Ezra Miller wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że podejmie się leczenia. Amerykanin przyznał, że cierpi na wiele problemów ze zdrowiem psychicznym, jednak rozpoczął terapię.

„(...) przeszedłszy niedawno przez czas intensywnego kryzysu, teraz rozumiem, że cierpię na złożone problemy ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem długotrwałe leczenie”.

„Chcę przeprosić wszystkich, których zaalarmowałem i zdenerwowałem swoim dotychczasowym zachowaniem. Jestem zobowiązany do wykonania niezbędnej pracy, aby wrócić do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego etapu w moim życiu”.

Obecnie pozostaje nam mieć nadzieję, że Warner Bros. Discovery rozwiązało kłopot i „The Flash” zadebiutuje w kinach zgodnie z planem.

Źródło: Deadline

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper