FIFA 23 x Marvel. Piłkarze staną się superbohaterami – do gry trafi heros z Polski

News
4543V
FIFA 23 x Marvel
Wojciech Gruszczyk | 15.08, 17:30

Electronic Arts właśnie potwierdziło współpracę z Marvelem, na mocy której w FIFA 23 na rynku FIFA Ultimate Team pojawią się superbohaterowie Znani piłkarze otrzymają specjalne karty – za grafiki odpowiadają artyści z Marvela.

Electronic Arts i Marvel Entertainment ogłosiły właśnie współpracę, na mocy której w FIFA 23 pojawią się Bohaterowie FIFA Ultimate Team, którzy mają przypominać postacie z produkcji Marvela. Korporacje chcą wykorzystać popularność swoich IP i za pomocą wspólnego projektu zaprosić graczy do rozgrywki.

„Nowi Bohaterowie FUT otrzymają karty związane z ich wyjątkowymi osiągnięciami w klubie i będą dostępni od premiery gry. Dodatkowo, aby uczcić ich niezapomniane kariery reprezentacyjne, wybrani Bohaterowie otrzymają również kartę w wersji FIFA World Cup™ - będzie to specjalna karta z wyższą oceną, która zostanie wydana w momencie uruchomienia trybu Mistrzostw Świata”.

EA Sports Polska potwierdziło, że w FIFA 23 pojawi się także polski bohater FIFA 23 Ultimate Team, którego oficjalna prezentacja odbędzie się 18 sierpnia – według przecieków będzie to Euzebiusz Smolarek.

Współpraca obejmuje nie tylko specjalną kartę piłkarza przygotowana przez artystów Marvela, ale w FIFA 23 pojawią się także między innymi dekoracje stadionów (tifo), stroje piłkarskie czy piłki inspirowane Marvelem. Fani będą mogli również sprawdzić komiks Marvel Heroes – opowieść zostanie wydana online i w limitowanej wersji w fizycznej dystrybucji.

Tak prezentują się pierwsi herosi:

FIFA 23 Marvel pierwsze postacie

Źródło: Informacja prasowa - Monday Comms

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper