Tempest Rising to klasyczny RTS czerpiący garściami z serii Command & Conquer. Twórcy ulepszają znane elementy

News
1530V
Tempest Rising
Wojciech Gruszczyk | 12.08, 21:19

W katalogu THQ Nordic pojawiła się nowa strategia czasu rzeczywistego. Tempest Rising zostało zaprezentowane podczas THQ Nordic Showcase 2022 i przedstawione szczegóły mogą zainteresować fanów serii Command & Conquer.

Tempest Rising to najnowsza gra studia Slipgate Ironworks, które opracowało przykładowo Graven, ale zajmowało się także rozwojem między innymi Ghostrunnera, Paradise Lost, Metamorphosis, Daymare: 1998 oraz Ancestors: Legacy. Twórcy tym razem tworzą „klasycznego RTS-a”, który jest zainspirowany wielkimi przedstawicielami gatunku.

Tytuł został osadzone w alternatywnej wizji historii, a gracze otrzymają dostęp do trzech unikalnych frakcji, które wyróżniają się podejściem do walki oraz samą ekonomią. Deweloperzy przygotowali szerokie opcje personalizacji, które mają zapewnić, by każdy fan gatunku mógł podejść do rozgrywki na swój własny sposób.

Tempest Rising

W Tempest Rising będziemy oczywiście budować bazy, pozyskiwać surowce, a następnie zajmiemy się produkcją jednostek – pozycja zaoferuje dwie kampanie dla singlistów, tryb potyczek oraz sieciowe tryby z rankingami oraz ELO. Twórcy pamiętali także o kooperacji, podczas której znajomi będą mierzyć się z SI.

Tempest Rising na THQ Nordic Showcase 2022

Galeria:

title

title

title

title

title

title

Źródło: Własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper