Wreckreation to gra twórców serii Burnout i Need for Speed. Deweloperzy szykują wyścigi w otwartym świecie

News
3854V
Wreckreation
Wojciech Gruszczyk | 12.08, 21:28

Three Fields Entertainment to zespół założony przez byłych deweloperów z Criterion Games. Studio po opracowaniu Dangerous Golf, Lethal VR, Danger Zone i Dangerous Driving, zaprezentowało nową produkcję – poznajcie Wreckreation,

Wreckreation to najnowsza pozycja wciąż młodego studia, które postanowiło rozwijać wcześniej zapoczątkowaną koncepcję i ponownie deweloperzy stawiają na doświadczenie w otwartym świecie – mapa to tym razem 400 km2, a gracze mogą uczestniczyć w różnych konkurencjach lub nawet rozbudowywać lokacje.

W Wreckreation znajdziemy szereg różnych konkurencji (Drift, Air, Near Miss, Stunt, Crash, Time), a podczas rozgrywki możemy ustanawiać coraz to lepsze czasy lub po prostu zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji z innymi graczami.

Istotnym elementem Wreckreation jest możliwość „budowania struktur”, ponieważ w grze możemy ustawiać różne przeszkody, skoki, pętle lub realizować całe trasy, by następnie prezentować swoje umiejętności podczas bezpośredniej rywalizacji. W grze nie zabrakło personalizacji maszyn (kolory, koła, płomienie dopalacza, dźwięk silnika, kolor szyb), a deweloperzy przygotowali także radio z 16 stacjami.

Jak widać twórcy z Three Fields Entertainment realizują swój wcześniej zapoczątkowany plan i Wreckreation może zapewnić ciekawe doświadczenie. Tytuł zmierza na konsole dwóch generacji (PS5, XSX|S, PS4, XOne) i PC.

Wreckreation na THQ Nordic Showcase 2022

Galeria:

title

title

title

title

title

title

title

title

Źródło: Własne

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper