Way of the Hunter wkrótce trafi na rynek. Twórcy przygotowują na polowanie

News
540V
Way of the Hunter
Wojciech Gruszczyk | 12.08, 21:31

Na początku przyszłego tygodnia odbędzie się premiera Way of the Hunter, więc dzisiaj możemy sprawdzić kolejny materiał z gry, który pokazuje najważniejsze atuty produkcji stworzonej przez studio Nine Rocks Games.

Way of the Hunter to kolejny symulator, który pozwoli graczom chwycić autentyczne bronie, by następnie za ich pomocą rozpocząć polowanie. Gra skupia się na realistycznym doświadczeniu, a na fanów gatunku czekają „dziesiątki niezwykle szczegółowo odtworzonych gatunków zwierząt” – twórcy zadbali nawet o realistyczne modele zachowań.

Podczas rozgrywki śmiałkowie będą wykorzystywać zmysł łowcy, by za jego pomocą wytropić najciekawsze okazy, a w grze znajduje się 24-godzinny cykl dnia ze zmiennym wiatrem oraz pogodą. Autorzy nie zapomnieli o realistycznej balistyce i symulacji fizyki nabojów, a w pozycji nie zabrakło fabularnego trybu. Pozycja oferuje także tryb kooperacji, dzięki któremu możemy ze znajomym wybrać się na dwie wielkie mapy pełne różnych okazów zwierząt.

Premiera Way of the Hunter odbędzie się 16 sierpnia i produkcja będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputerach osobistych.

Way of the Hunter na THQ Nordic Showcase 2022

Źródło: Własne

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper