Outcast 2 wygląda coraz lepiej. Twórcy pokazują eksplorację, walkę i ulepszanie broni

News
997V
Outcast 2
Wojciech Gruszczyk | 12.08, 21:24

Na THQ Nordic Showcase 2022 nie mogło zabraknąć Outcast 2. Appeal Studios otrzymało w swoje ręce cenione przez wielu graczy IP i deweloperzy małymi krokami przygotowują zupełnie nową przygodę.

THQ Nordic w zeszłym roku potwierdziło Outcast 2, a w międzyczasie polski wydawca ujawnił, że gra otrzyma pełną lokalizację, więc w tym wypadku nie tylko będziemy czytać przetłumaczone napisy, ale usłyszymy rodzime głosy.

Z okazji THQ Nordic Showcase 2022 przygotowano naprawdę ciekawy zwiastun, który w dobry sposób pokazuje, że deweloperzy nie tracą czasu – główny bohater może teraz znacznie płynniej przemieszczać się po świecie, a w samej grze nie zabraknie pojedynków czy też personalizacji zabawek. Materiał przedstawia kilka naprawdę urokliwych miejscówek i trailer może zachęcić do przygody zmierzającej wyłącznie na PS5, XSX|S i PC.

Outcast 2 może w naprawdę ciekawy sposób rozszerzyć doświadczenie graczy, ponieważ deweloperzy opracowują kontynuację – główny bohater powróci na planetę Adelpha, gdzie zorientuje się, że Talanie są zniewoleni, w świecie brakuje niezbędnych surowców, a w dodatku społeczność musi radzić sobie z inwazją robotów.

Outcast 2 na THQ Nordic Showcase 2022

Źródło: Własne

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper