Alone in the Dark na klimatycznych screenach! Gra faktycznie nadciąga – znamy szczegóły

Gry
2968V
Alone in the Dark
Iza Łęcka | 12.08.2022, 08:54

Wiele na to wskazuje, że dzisiaj będziemy świadkami powrotu marki Alone in the Dark. Jeden ze sklepów dodał do oferty pozycję zmierzającą na PlayStation 5. Poznajcie konkrety na temat produkcji i sprawdźcie dodane ujęcia.

Na dzisiejszy wieczór zostało zaplanowane wydarzenie THQ Nordic, którego ozdobą najprawdopodobniej będzie nowa odsłona Alone in the Dark. Sklep Smartoys umieścił w swoim katalogu nadciągający tytuł, przedstawiając jednocześnie masę informacji oraz dodając grafiki.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Psychologiczny horror i południowy gotyk zderzają się w tej nowej wersji klasycznego survival horroru Alone in the Dark. Ten list miłosny do kultowej gry z lat 90. poprowadzi cię przez pamiętną, upiorną historię oczami jednego z dwóch bohaterów. Jako Edward Carnby lub Emily Hartwood, zbadaj różne środowiska, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkryj przerażającą prawdę o Derceto Manor....”.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami gracze zajmą się sprawą zaginionego wuja Emily, a fabuła ponownie będzie rozgrywać się w Derceto Manor – szpitalu psychiatrycznym, w którym „coś się czai”.

„Na skrzyżowaniu rzeczywistości, tajemnicy i szaleństwa, przygoda, która Cię czeka, podważy Twoje dotychczasowe przekonania. Komu zaufasz, w co uwierzysz i co zrobisz dalej?”

W proces tworzenia został zaangażowany Mikael Hedberg, twórca takich tytułów jak SOMA i Amnesia. Deweloperzy dążą do zaoferowania „powrotu do korzeni horroru psychologicznego”, który wywoła wśród odbiorców mierzących się z ograniczoną ilością amunicji i niebezpiecznymi przeciwnikami przejmujące poczucie strachu i zagrożenia.

Gra prawdopodobnie zmierza wyłącznie na PS5, XSX|S i PC, a Smartoys nie przedstawia ostatecznej daty premiery – widzimy tylko placeholder ustawiony na termin 31 grudnia 2023 roku.

title

title

title

title

Źródło: Reddit

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper