Gra za darmo na PC i 3 tytuły do sprawdzenia przez weekend na Xboksach

Promocje gier
1346V
Eiyuden
Iza Łęcka | 12.08, 08:21

Jeśli nie macie większych planów na zbliżający się weekend, jak najbardziej zwróćcie uwagę na oferty Epic Games oraz Microsoftu. Przedsiębiorstwa kontynuują swoje inicjatywy i oferują sporo darmowego grania, a jedną ze wskazanych pozycji możecie zatrzymać.

Wczoraj informowaliśmy o darmowym Rumbleverse opracowanym przez Iron Galaxy, lecz Brawler Royale nie jest jedyną nowością, którą dzisiaj sprawdzimy bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Jak co tydzień od wielu miesięcy Epic Games przystępuje do promocji i zachęca graczy do kolejnej darmowej pozycji – tym razem zaproponowano Cook, Serve, Delicious! 3?!

Gra zadebiutowała w 2020 roku i zaliczyła całkiem mocny start (oceny na poziomie 79%), który dał jasno do zrozumienia, że deweloperzy zajmujący się projektem usłyszeli sygnały zwrotne, wyciągnęli lekcje z poprzedniej odsłony i ulepszyli koncepcję (średnia wcześniejszej części wynosi 62%).

W Cook, Serve, Delicious! 3?! gracze zajmują się obsługą klientów i zarządzają food truckiem, przygotowując zróżnicowane potrawy.

To jednak nie koniec darmowego grania, ponieważ Microsoft zachęca do kolejnego Free Play Days – w tym tygodniu sprawdzimy trzy produkcje: 

Z oferty mogą skorzystać klienci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate – standardowo macie czas do końca niedzieli, by zapoznać się z pełnymi wersjami pozycji. Najnowszym i dla wielu odbiorców najbardziej obiecującym tytułem w zestawieniu jest Eiyuden Chronicle: Rising – grę ukończycie w 11 godzin, więc w ramach oferty Amerykanów komfortowo sprawdzicie całą opowieść.

Źródło: Xbox Wire / Epic Games Store

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper