Rick and Morty 6 na pełnym zwiastunie. Adult Swim przygotowuje fanów na nowe historie

Filmy i seriale
2222V
Rick and Morty 6
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 16:20

Już na początku przyszłego miesiąca zadebiutuje pierwszy odcinek 6. sezonu serialu „Rick and Morty”, więc właśnie otrzymaliśmy pełny materiał promujący wydarzenia. Twórcy pokazują sceny i mogą zachęcić do przygody.

4 września odbędzie się premiera „Rick and Morty 6”, więc w końcu otrzymaliśmy pełny materiał promocyjny. Adult Swim potwierdza, że znani bohaterowie ponownie wpadli w duże kłopoty i będą musieli wykorzystać szereg zróżnicowanych broni, by poradzić sobie z zagrożeniem. 

Na zwiastunie zobaczycie między innymi dodatkowe ręce Ricka lub kilka jego nowych zabawek, Summer pokazuje szpony podobne do tych od Wolverine'a, a Jerry jest wykorzystany jako żywa tarcza. W samym materiale brakuje Morty'ego, ale głównego bohatera serii zapewne nie zabraknie w całym sezonie i premierowym odcinku. 

W zwiastunie pojawia się nawiązanie do filmu „Die Hard” („Szklana pułapka”), ale odnoszę wrażenie, że wcześniejszy sezon „Rick and Morty” był prezentowany z większym rozmachem.

Najnowsze odcinki „Rick and Morty” będą debiutować w Polsce na platformie HBO Max i tym razem widzowie nie będą musieli czekać na zakończenie całego sezonu, by spojrzeć na nowe epizody.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper