Gracze śmieją się z Forspoken. Square Enix przygotowało reklamę, którą fani wykorzystują do tworzenia memów

News
2606V
Forspoken Frey Holland
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 16:02

Square Enix nie przestaje promować Forspoken, ale najnowszy materiał przygotowany przez japońską korporację został bardzo źle odebrany przez graczy. Społeczność zaczęła wyśmiewać tytuł i tworzyć różnorodne memy.

Premiera Forspoken miała odbyć się kilka miesięcy temu, ale Square Enix już dwukrotnie opóźniło debiut gry – pierwotnie na październik, a aktualnie nowe IP ma trafić do graczy na początku 2023 roku.

Square Enix kontynuuje promocję nowego świata, jednak ostatni spot nie wypadł najlepiej – widzimy tutaj kilka ujęć z rozgrywki, ale głos bohaterki totalnie nie pasuje do wydarzeń i według wielu opinii prezentuje się niczym reklama z lat 90.

„Piękna i okrutna nowa kraina? Pokręcone potwory? Wachlarz magicznych zdolności? Odczuwająca biżuteria!?

Witamy w świecie #Forspoken”.

Gracze zaczęli przygotowywać przeróbki, a nawet nagrywają swoje materiały, które parodiują słowa aktorki i za pomocą swoich wersji zwiastunów przedstawiają inne gry. Społeczność podkreśla, że jest to pierwsze IP Square Enix opracowane z myślą o aktualnej generacji, które ma zaoferować graczom nowy, urzekający świat, a firma w taki dość nietypowy sposób promuje pozycję.

Podobnych postów pod wiadomością autorów Forspoken znajdziecie naprawdę sporo i niektóre w ciekawy sposób pokazują znane IP.

Źródło: vg247

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper