Minuta ciszy na zwiastunie. Robert Więckiewicz i Piotr Rogucki jako szefowie zakładów pogrzebowych

Filmy i seriale
1670V
Minuta Ciszy z Robertem Więckiewiczem w roli głównej na pierwszych materiałach. Canal+ promuje nową historię
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 15:22

Canal+ przygotowuje się na premierę kolejnego serialu. „Minuta ciszy” otrzymał pełny zwiastun, który bardzo dobrze prezentuje historię i pozwala zerknąć na role Roberta Więckiewicza i Piotra Roguckiego.

Canal+ posiada w swoim katalogu kilka mocnych, polskich produkcji, a teraz stacja zaczęła promować historię emerytowanego listonosza z małego, prowincjonalnego miasteczka, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i założył zakład pogrzebowy. W rolę głównego bohatera wcielił się wspomniany w tytule Robert Więckiewicz i to właśnie on będzie musiał zmierzyć się z prawdziwym „bezkompromisowym potentatem branży funeralnej” – w tej roli Piotr Rogucki.

„MINUTA CISZY to też intrygujący portret małego, prowincjalnego miasteczka, w którym ludzie żyjący ze sobą i obok siebie tak naprawdę się nie znają. W świecie skrywanych latami tajemnic i rządzących miasteczkiem „układów zamkniętych” bycie uczciwym staje się coraz trudniejsze. W tle pogrzebowa branża z zupełnie nieznanej strony, z jej szokującymi naturalizmem kulisami”.

Pierwszy zwiastun serialu w dobry sposób pokazuje, czego tak naprawdę możemy się spodziewać, ponieważ „Minuta ciszy” może być kolejną bardzo ciekawą pozycją, która w dobry sposób zaprezentuje polskie realia.

Za ten komediodramat odpowiada Jacek Lusiński („Śubuk”, „Carte Blanche”, „Piksele”), który usiadł na stołu reżysera i razem z Szymonem Augustyniakiem („Śubuk”) opracował historię. Opowieść zakończy się po sześciu odcinkach.

Źródło: Canal+

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper