Kirby's Dream Buffet z szybką premierą. Nintendo potwierdza datę debiutu i cenę gry

News
571V
Kirby's Dream Buffet
Wojciech Gruszczyk | 11.08, 13:49

Nintendo szykuje graczy na kolejną premierę. Już w przyszłym tygodniu Kirby's Dream Buffet trafi wyłącznie na Nintendo Switcha i gracze otrzymają szansę zapoznania się z nową produkcją japońskiej korporacji.

Kirby's Dream Buffet zostało zapowiedziane w lipcu i już w tym czasie Nintendo informowało, że premiera propozycja odbędzie się wkrótce. Na dzisiejszym wydarzeniu zorganizowanym z okazji 30-lecia marki potwierdzono datę debiutu gry.

17 sierpnia Kirby's Dream Buffet trafi do graczy z Japonii i zapewne w podobnym lub nawet w takim samym terminie odbędzie się światowa premiera produkcji. Tytuł został wyceniony na 1500 jenów, czyli około 51 zł. Zapewne jeszcze dzisiaj poznamy ostateczne szczegóły dotyczące międzynarodowego debiutu.

Nie będzie to kolejna wielka opowieść związana z tym IP, ponieważ deweloperzy przygotowali sieciową pozycję, którą od pierwszej zapowiedzi gracze porównują z Fall Guys, ale w przypadku gry zmierzającej na Nintendo Switcha w trakcie zmagań będziemy zjadać różne smakołyki.

Warto przypomnieć, że Nintendo zaprezentowało także szczegółowy materiał ze Splatoon 3, ponieważ strzelanka w przyszłym tygodniu będzie dostępna na konsoli Nintendo.

[Aktualizacja #1] 

Jest potwierdzenie światowej premiery: 

Źródło: VGC

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper