Kirby's Dream Buffet to Fall Guys od Nintendo? Japończycy zapowiedzieli nową grę

News
833V
Kirby's Dream Buffet
Wojciech Gruszczyk | 12.07, 15:06

Nintendo właśnie zaprezentowało Kirby's Dream Buffet i produkcja jeszcze latem zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu. Jest to zaskakująca wiadomość, ponieważ wcześniej korporacja nie informowała o powstaniu produkcji.

Nintendo szykuje się na premiery ekskluzywnych Live A Live, Xenoblade Chronicles 3 czy też Splatoon 3, ale jak widać Japończycy potrafią zaskoczyć. W najbliższych tygodniach na rynku zadebiutuje Kirby's Dream Buffet i oczywiście pozycja będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo.

Nintendo nie mówi za wiele na temat produkcji – w Kirby's Dream Buffet mamy się „przeturlać przez mnóstwo etapów o tematyce spożywczej w 4 rundach dla 4 graczy jako Kirby”. Podczas rozgrywki będziemy ścigać się po pysznych tortach, omijać przeszkody lub zbierać truskawki, dzięki którym nasz bohater powiększy swoje gabaryty.

Nintendo aktualnie nie potwierdza ostatecznej daty premiery i ostateczne szczegóły powinny zostać ujawnione wkrótce. Po opublikowaniu zwiastuna Kirby's Dream Buffet od razu pojawiły się porównania do Fall Guys... Co na pewno jest ciekawą sytuacją biorąc pod uwagę, że pozycja Mediatonic jest już dostępna na sprzęcie Nintendo i cieszy się dużym zainteresowaniem – gra jest nawet promowana przez Big N.

Źródło: Nintendo

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper