Xbox Game Pass z 3 grami od dzisiaj. Microsoft zapewni polski symulator

News
6881V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 11.08, 08:56

Już dzisiaj biblioteka amerykańskiego abonamentu zostanie rozbudowana o trzy kolejne produkcje, wśród których znajduje się polski Cooking Simulator. Tytuł opracowany przez Big Cheese Studio został doceniony przez fanów gatunku.

Na początku sierpnia Microsoft zapowiedział umieszczenie w katalogu Xbox Game Pass 7 pozycji, z których ostatnie trzy będą od dzisiaj dostępne dla subskrybentów. To jednak nie koniec ogłoszeń w tym miesiącu – na początku przyszłego tygodnia poznamy następną partię gier, które wzmocnią abonament w najbliższym czasie.

Xbox Game Pass z 3 grami od dzisiaj

Tylko pierwszą wskazaną produkcję będziemy mogli ograć na trzech platformach, gdyż taktyczny RPG z elementami strategii osadzony w czasach starożytnego Rzymu oraz strategia ekonomiczna umiejscowiona na Marsie dotychczas zadebiutowały wyłącznie na PC.

Który tytuł planujecie sprawdzić? Cooking Simulator zebrał oceny na poziomie 64%, choć twórcy mogą pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami gry na Steam (84%). Lepsze przyjęcie mogli świętować twórcy Expeditions: Rome (80%), natomiast Offworld Trading Company zdobył noty sięgające 78%.

Poniżej znajdziecie zwiastuny trzech propozycji.

Źródło: Xbox

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper