Immortality debiutujące w Xbox Game Pass okaże się hitem? Gra zgarnęła pierwszą ocenę 10/10

Gry
1606V
Immortality
Iza Łęcka | 10.08.2022, 10:44

Na ostatniej prostej ekipa Sama Barlowa opóźniła datę premiery Immortality – pomimo przesunięcia pierwsi dziennikarze otrzymali jednak możliwość sprawdzenia produkcji. Tytuł zgarnął maksymalną notę od redakcji Edge.

Zgodnie z założeniami 26 lipca mieliśmy zagrać w Immortality, lecz na ostatniej prostej deweloperzy przekazali, że potrzebują kilku dodatkowych tygodni, by dopracować grę i pewnie wypuścić na rynek solidną pozycję. Narracyjna przygodówka zadebiutuje 30 sierpnia – premiera odbędzie się jednocześnie na Xboksach Series X|S, Xboksie One, komputerach osobistych, a także w ramach Xbox Game Pass i Netflix Games.

Sam Barlow wcześniej udowodnił, iż ma smykałkę do wykreowania klimatycznych historii, które są cenione przez recenzentów – Her Story zgarnęło średnią na poziomie 86-91%, natomiast Telling Lies w zależności od wersji otrzymało dobre noty (79-87%).

Na pełny zestaw recenzji Immortality musimy zaczekać, jednakże historia może się już pochwalić pierwszą notą 10/10 – perfekcyjna ocena została wystawiona przez redakcję Edge:

„Cholera, pełna 10 od Edge dla Immortality @HalfMermaid. Róbcie tak dalej”.

„Nowa gra Sama Barlowa „Immortality” zdobyła 10 w tym miesiącu od EDGE.

Och, kochanie”.

Immortality może okazać się kolejną propozycją, która debiutuje w Xbox Game Pass i zgarnia bardzo dobre noty w recenzjach.

Barlow ponownie zaoferuje narracyjną przygodówkę, która tym razem koncentruje się na historii Marissy Marcel zawierającej elementy horroru – po spełnieniu swojego marzenia o zostaniu aktorką, młoda kobieta mierzy się ze sporym wyzwaniem zawodowym. Trzy filmy, w których wystąpiła, nie zadebiutowały na wielkim ekranie. Gracz otrzymuje możliwość zobaczenia fragmentów każdej produkcji, by znaleźć informacje dotyczące jej tajemniczego zaginięcia.

Źródło: Pure Xbox

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper