PS Plus Premium może otrzymać kolejnego klasyka - tym razem z obsługą trofeów

Plotka
3378V
PS Plus Premium
Mateusz Wróbel | 09.08, 14:17

Od dokładnie tygodnia możemy zapoznawać się z wyśmienitą ofertą PS Plus Essential na sierpień 2022 roku. Wciąż jednak czekamy na ogłoszenie listy gier, które wejdą w skład oferty PS Plus Extra i PS Plus Premium. W sieci pojawiły się w międzyczasie plotki, które sugerują, że do nadchodzącego zestawienia dołączy The Legend of Dragoon.

Spekulacje rozpoczął tak naprawdę sam Shuhei Yoshida, były prezes Sony Interactive Worldwide Studios, który przesłał dalej na platformie Twitter wiadomość kompozytora - Dennisa Martina - owego klasyka. Nie byłoby jednak w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że ów wpis muzyka został wypuszczony w świat ponad 2,5 roku temu.

20 lat temu skomponowałem muzykę do Legend Of Dragoon dla PlayStation. To był ogromny projekt z niesamowitym zespołem i wciąż mam wspaniałe wspomnienia. Szczęśliwej rocznicy! Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości. Czy wciąż wierzysz w miłość? 

Społeczność uważa, że Yoshida chciał po prostu zwrócić uwagę graczy na The Legend of Dragoon - wcześniej również zdarzało się, że były prezes SIE Worldwide Studios tweetował o nowych wydaniach starszych produkcji na PS4 czy PS5. Gdyby tego było mało, Japończyk jest wielkim fanem trofeów, więc redakcja TrueTrophies jest pewna, że gdyby rzeczony klasyk trafił do sierpniowego PS Plus Premium, to jako jeden z nielicznych posiadałby wsparcie pucharków.

Źródło: PSU

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper