Alone in the Dark powróci? The Snitch opublikował teaser

Plotka
1176V
Alone in the Dark
Iza Łęcka | 09.08, 08:57

Niebawem możemy być świadkami kolejnego wielkiego powrotu. Informator, który już kilka razy udowodnił, że posiada dostęp do zakulisowych branżowych informacji, podzielił się nowym teaserem. Część graczy łączy wzmiankę z marką Alone in the Dark, która już kilka lat temu trafiła w ręce THQ Nordic.

O The Snitch zrobiło się głośno w czerwcu – jak dotąd insider przedstawił datę premiery The Last of Us Part I, wspomniał o przejściu na model biznesowy free-2-play przez Overwatch 2, przekazał wiadomości na temat portów gier z serii Persona oraz zwiastował zapowiedź Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion.

Po pewnej przerwie informator ponownie się uaktywnił. W najnowszym wpisie przeczytamy enigmatyczne zdanie: „Strach przed ciemnością jest tym, co utrzymuje większość z nas przy życiu”.

Słowa zostały błyskawicznie połączone z serią Alone in the Dark, do której prawa w 2018 roku wykupiło THQ Nordic i od tego czasu czekamy na powrót IP. Co ciekawe, wzmianka została opublikowana na kilka dni przed wydarzeniem europejskiego wydawcy – na 12 sierpnia zaplanowano THQ Nordic Digital Showcase, w trakcie którego możemy zobaczyć grę.

Zazwyczaj na potwierdzenie zagadek Snitcha nie musimy czekać zbyt długo, wydaje się więc bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym tygodniu otrzymamy pełną prezentację nowego Alone in the Dark.

Dodajmy, że w latach 1992-2008 na rynku zawitało pięć produkcji należących do Alone in the Dark, jednocześnie powstały trzy filmy związane z tym IP. Ostatni zadebiutował w 2008 roku.

Źródło: The Snitch

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper