Deus Ex może powrócić? Najnowsze doniesienia sugerują śmiałe chęci ekipy z Eidos Montreal

Plotka
617V
Deux Ex
Kajetan Węsierski | 06.08, 12:30

Jest ktoś, kto nie miał nigdy styczności z żadną odsłoną serii Deus Ex? Trudno mi sobie to wyobrazić! Mówimy przecież o jednej z największych marek osadzonych w klimatach cyberpunka i cyklu, który zaskarbił sobie miłość naprawdę sporego grona fanów. I nawet pomimo faktu, że od ostatniej części minęło już sporo czasu, wciąż pojawiają się osoby, które od zera próbują wsiąknąć w ten niesamowity świat.

A Eidos Montreal nie zamierza tego tak zostawić. Jak bowiem przekazał jeden z najbardziej znanych insiderów w branży (a pomimo stosunkowo złej prasy, wciąż przekazuje całkiem sporo trafnych informacji), Jeff Grubb, Eidos Montreal zamierza ponownie wrócić do jednej ze swoich największych marek. Nie zamierzają się z nią rozstawać i prawdopodobnie jesteśmy obecnie na wczesnym etapie powstawania kolejnej odsłony:

Jest wcześnie [na konkretny - przyp. red.]. Słyszałem doniesienia, że studio chce natychmiast wejść w Deus Exa. Chcą wrócić do tego. Chcą rzucić wyzwanie – chcą zrobić to, czego Cyberpunk 2077 nie mógł. Takie informacje krążą. Zobaczymy, czy tak się stanie. Wciąż jednak jest wcześnie, więc może się coś zmienić.

Jeff dodał jeszcze, że przy okazji Square Enix o czymś takim nie było mowy, a teraz - przy okazji przejęcia praw i samego studia przez Embracer Group - coś zaczyna się dziać. Nam pozostaje mieć nadzieję, że coś rzeczywiście jest na rzeczy i już za jakiś czas doczekamy się powrotu marki, za którą pewnie tęskni wiele osób. Jak zapatrujecie się na potencjalny powrót? Chcielibyście wrócić do tego uniwersum?

Źródło: Games Radar

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper