Gotham Knights na nowym materiale. Twórcy prezentują intrygującą scenę przerywnikową z gry

News
732V
Gotham Knights
Kajetan Węsierski | 06.08, 11:30

Rycerze Gotham to premiera, którą fani komiksów (szczególnie tych od DC) mają w kalendarzach zaznaczoną już od dawna. Mówimy wszak o grze, która zamierza postawić na coś nowego, a jednocześnie rzucić nas do świata, który możemy doskonale kojarzyć z pierwowzoru. I choć wciąż pojawia się nieco kontrowersji i wiele pytań w kwestii tego, czym właściwie sama produkcja będzie, to nie można ukryć, że mówi się o niej całkiem sporo.

I całkiem sporo dostajemy także materiałów, które mają podgrzewać atmosferę przed pełnoprawnym debiutem zapowiedzianym na październik. Najnowszy, który pojawił się na oficjalnym kanale Gotham Knights, przybliża nam scenę przerywnikową, która zapewne pojawi się w pełnej produkcji. W głównych rolach występują tu Barbara Gordon i Dick Grayson, a sam moment można chyba śmiało nazwać niemal kojącym.

Wideo nie stanowi prawdopodobnie żadnego spoilera, ale jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy nawet w najmniejszym stopniu i zależy Wam, aby odkryć wszystko na własną rękę, przestańcie czytać newsa już w tym miejscu.

Jak bowiem możemy się szybko domyślić, sam moment na nagraniu dzieje się jakiś czas po śmierci Batmana, a my możemy bliżej przyjrzeć się temu, jak nagły smutek uderza w mężczyznę. Co więcej, wideo jest potwierdzeniem tego, że w uniwersum z gier coś było wcześniej między oboma postaciami. Zresztą - sprawdźcie sami!

Źródło: Twinfinite

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper