Lady Gaga potwierdziła udział w Jokerze! Fani przewidują, iż wcieli się w Harley Quinn

Filmy i seriale
1314V
Lady Gaga
Kajetan Węsierski | 06.08, 09:30

Nie mam żadnych wątpliwości, że w całym zaledwie niezwykle wyczekiwanych produkcji kinowych, sequel "Jokera" z Joaquinem Phoenixem w roli głównej jest jednym z tych, które budzą najwięcej emocji. Pierwsza część spotkała się z fenomenalnym przyjęciem, a przez wielu została określona wręcz najlepszym dziełem ostatnich lat i wszystkich komiksowych ekranizacji. To chyba najlepiej świadczy o prezentowanym poziomie.

I choć na kontynuację przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (wszak debiut ma mieć miejsce dopiero 4 października 2024 roku), to cały czas pojawiają się pojedyncze informacje i wyrywki doniesień, które pozwalają niejako kształtować sobie w głowie obraz nadchodzącej produkcji. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki mówiące o tym, że w filmie zobaczymy Lady Gagę, a sama produkcja ma przybrać postać musicalu.

Teraz aktorka (tudzież piosenkarka) zdecydowała się potwierdzić doniesienia i zamieściła swoich mediach społecznościowych krótki teaser, w którym jej nazwa pojawia się wraz z Phoenixem. Nie trzeba za dużo myśleć, by połączyć wątki i zacząć budować dość klarowną wersję - Gaga prawdopodobnie wcieli się w Harley Quinn. Cóż, jakby nie spojrzeć, angaż wydaje się doskonale przemyślany. Co myślicie?

Źródło: Twitter - Lady Gaga

Komentarze (103)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper